Technická služba

Elektronické zabezpečovacie systémy - profesionálna montáž a servis

Súkromná bezpečnostná služba SECURITY GUARD- SK s.r.o. poskytuje v rámci komplexných technických služieb vo sfére slaboprúdových systémov navrhnutie najvhodnejšej varianty zaistenia, inštalácie a neporuchovej funkčnosti bezpečnostného technického zariadenia v chránených objektoch. Tieto špecializované služby, pohotovostný servis a revízie sa realizujú odbornými pracovníkmi .

Jednou z možností ako zabezpečiť svoj rodinný dom , byt, chalupu, sídlo firmy ,obchod, výrobnú halu, sklad či iný objekt pred násilným vniknutím, vlámaním, poškodením majetku alebo možnosti detekcie úniku vody, plynu či požiaru je inštalácia elektronického požiarneho systému (EPS,ESZ,CCTV)

Poskytujeme komplexné riešenie elektronického zabezpečenia objektov rôznych veľkostí a kategórii dôležitosti. Vykonávame inštalácie bezpečnostných systémov EZS, ale aj vzájomne prepojené a integrované všetky bezpečnostné systémy.

Zabezpečovacia technika na ochranu objektov

Zaoberáme sa montážou alarmov značky JABLOTRON na zabezpečenie bytov, domov a rozsiahlych firemných objektov
 

  Ponuka odborných technických služieb

  • osobnú konzultácizaistenie aktuálneho stavu
  • návrh optimálneho a okamžitého riešenia
  • technickú podporu pri realizácii
  • spoluprácu pri riešení možných problémov
  • špecifikáciu dodávky vrátane cenovej kalkulácie
  • konzultáciu a návrh na prepojenie s ostatnými inštalovanými systémami
  • kompletnú inštaláciu elektrotechnických a elektronických zariadení
  • kompletný servis a údržbu elektrotechnických a elektronických zariadení

 

BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE

Váš domov by mal byť útočiskom pre vás a vašu rodinu, ale stúpajúca miera kriminality spôsobila u majiteľov domov v celej krajine obavy. V dnešnej dobe rastúcich štatistík kriminality je pravdepodobnosť vlámania do domácnosti vyššia ako kedykoľvek predtým. Zabezpečenie vášho domu už nie je vecou prestíže; je to rozhodnutie zdravého rozumu.